Na zielonej wyspie

1 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna pt. „Na Zielonej Wyspie”. Przedszkolaki razem z muzykami z Arte Muza wyruszyły w podróż po zielonej wyspie – Irlandii. Była to doskonała okazja, by zapoznać się z piękną muzyką irlandzką oraz panującymi tam zwyczajami. W ta niezwykłą podróż zabrała nas Brenda – wesoła Irlandka, która angażowała dzieci do wspólnej zabawy.

A po audycji czekała na nas w sali niespodzianka z okazji Dnia Dziecka – pyszne lody.